Druhy zapínania náušníc

Druhy zapínania náušníc

Napísal: Jana Bohaničová
Návštevy: 1545

Nosenie náušníc

Každá žena je iná. Niektoré náušnice nenosia, iné sa nimi radi krášlia. Náušnice berú ako doplnok, vďaka ktorému docielia želaný efekt. Vyjadrujú aj spoločenský status či prispievajú k celkovému dojmu vyžarovania osoby. Niekedy bolo nosenie náušníc výsadou vyšších vrstiev. 

100 ľudí = 100 chutí, každý je jedninečný. Každému sa páči niečo iné. Niektoré ženy sa odvážia nosiť výrazné náušnice bežne, iné len na významné príležitosti, ako sú plesy, svadby alebo oslavy. Žena väčšinou nemá nikdy dostatok šperkov, preto aj naša ponuka náušníc je rozsiahla.

Mechanizmus zapínania náušníc

V našom obchode so šperkmi ponúkame tieto typy zapínania náušníc:

Vyrobíme pre vás šperk - náušnice s požadovaným zapínaním (klapka, puzeta, šrubovanie, pasívna klapka, omega, klip, klip - štyft, brizúra - detské zapínanie, háčik, anglický šrúbok)

Skladové zásoby alebo výroba náušníc

Ponúkame množstvo dizajnov náušníc, preto skladom nemusia byť všetky mechanizmy zapínania pri vami vybratých náušniciach. Najčastejšie sú zákazníkmi vyhľadávané zapínania náušníc: klapka, puzeta, šrubovacie zapínanie.

Objednajte si. Ozveme sa vám a oznámime, aké sú dostupné. Pri objednávke nám pomôže, ak do poznámky napíšete, o aký mechanizmus zapínania máte záujem.

Ak je to pri konkrétnom dizajne náušníc možné, vyrobíme vám zapínanie poľa priania. Výroba šperku trvá  cca 2-3 mesiace.