PDFTlačiť

Grandiózny prsteň 1416

Krásny moderný prsteň s českým granátom. Klenot skrášli ruku ženy a očarí.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
145,90 €
Popis

Šperky - Prstene s polodrahokamom

Moderný prsteň vykladaný českými granátmi. Je vhodný pre každú ženu, všetkých vekových kategórii, napr. ako originálny darček na narodeniny či meniny. Šperk je vhodný na nosenie pri rôznorodých príležitostiach. Dobre sa kombinuje s inými šperkami.

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Kov - striebro Ag 925/1000
Kameň - český granát
Povrchová úprava - rhodiovanie
Váha - 3,80 g