PDFTlačiť

Kolekcia moderného dizajnu s českými granátmi- Prsteň 1125

IHNEĎ SKLADOM - rhodiované prevedenie, veľkosť 50 a 52. Nádherný a dizajnovo moderný prsteň pre slečny ako aj zrelé ženy. V ponuke obchodu - rhodiovaný šperk/pozlátený šperk.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
90,72 €
Popis

Trojuholníkový prsteň zo striebra

Nádherný a dizajnovo moderný prsteň pre slečny ako aj zrelé ženy. Je elegantný, krásny a pristane všetkým vekovým kategóriam. Dá sa nosiť na bežné aj slávnostné príležitosti. Odporúčame ako dar na rôzne príležitosti, napríklad darček k narodeninám či meninám.

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Hmotnosť kovu - 2,75 g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - český granát
Povrchová úprava - rhodiovanie
Veľkosť
48
50
52
54
56
58
60
62