krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Smaragdovo - diamantová lahôdka 268

Zlatá kolekcia so smaragdmi a diamantmi - náhrdelník, náušnice a prsteň
Cena: Informačná
×
Vyberte prosím tovarový variant
Popis

Zlatý set šperkov - kolekcia so smaragdmi a diamantmi

Zlatá kolekcia so smaragdmi a diamantmi - náhrdelník, náušnice a prsteň. Úžasný šperk, krásna práca a nádherné farby predurčujú tento šperk na popredné miesto medzi šperkami. Veríme, že vrchol v každom detaile týchto šperkov bude pre každú ženu predstavovať najlepší dar, ktorým sa rada popýši a vyzdvihne jej krásu.
_ _ _ _ _ 
Náhrdelník: zlato - Au 585/1000, 5,55 g, smaragd a diamant
 
Náušnice: zlato - Au 585/1000, 3,90 g, smaragd a diamant
 
Prsteň: zlato - Au 585/1000, 4,00 g, smaragd a diamant
_ _ _ _ _
Odporúčame Vám dokúpiť si z našej ponuky aj retiazku. Nájdete ju na našej stránke v sekcii príveskov.

Ceny zlatých šperkov sú informačné, z dôvodu často meniacich sa cien zlata. Budú upresnené na požiadanie.
_ _ _ _ _ 
Diamant: Diamanty sú známe pre svoju tvrdosť a úžasnú schopnosť odrážať svetlo. Sú najžiadanejším artiklom najlepších klenotníkov aj milovníkov krásy a luxusu. Zdobia najznámejšie korunovačné klenoty starobylých impérií, plnia trezory miliardárov. Viažu sa k nim tajomné legendy, mnohé majú svoju neuveriteľnú históriu a dlhodobo sú solídnou a stabilnou komoditou na veľké investície. Diamant Posilňuje nervový systém, spomaľuje proces starnutia, pôsobí na močový mechúr, ľadviny, pri tvorbe kameňov, chorobách kostí a žliaz. Používa sa pri poruchách rovnováhy, pri epilepsii a cukrovke. Pomáha pri odstraňovaní toxických látok z organizmu. Je symbolom osvietenia a dokonalosti.
 
Smaragd: V starovekom Ríme bol kameňom Venuše, bohyne krásy a lásky. Je aj symbolom nesmrteľnosti, hriešnosti i pokúšania. Pomáha pri liečení žlčníkových a pečeňových problémov, žalúdočných vredov, pálenia záhy, srdcovo-cievnych problémov, nespavosti, epilepsie, dyzentérie, znižovaní horúčky, pomáha pri uštipnutí hadom, podporuje pamäť a intelekt. Je považovaný za kráľovský kameň. Je mu pripisovaná sila odolnosti a schopnosti presadiť sa. V milostnom kúzle je posudzovaný ako sprostredkovateľský kameň, pretože zastupuje tiež harmóniu a srdečnosť.

Doručenie

Doručenie

Do 3 dní

Garancia kvality

Garancia

Kvality (certifikát pravosti)

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Sme overený predajca

Záruka

Záruka

24 mesiacov

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP