PDFTlačiť

Náhrdelník moderný kvet 1411

Okúzľujúci moderný dizajn kvetu pristane náhrdelníku. Výrazný štýl je vhodný pre odvážne a štýlové ženy.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
1345,32 €
Popis

Náhrdelník pre moderné a štýlové ženy

 
Luxusný náhrdelník s českým granátom a perlou v štýlovom prevedení moderného kvetu. Elegantný dizajn s prvkami modernosti. Bude vhodným darom pri významných príležitostiach. Dodá správny šmrnc a kúzlo každej róbe.

Povrchové prevedenie strieborných šperkov

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave pozlátenej, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, aký si vyberiete.

Drahokam

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Perla má svoju silu v láske, peniazoch a ochraňuje šťastie. Mysticky perly symbolizujú Mesiac, vodu, centrum stvorenia a vesmír. Využívali sa aj v mágii lásky. Ženy v Indii nosia perly ako magickú poistku sťastného manželstva. V oblasti južného Pacifiku nosia perly plavci a potápači ako magickú ochranu pred útokom žraloka. Je mocnou strážkyňou domova pred ohňom. Pre hinduistov prinášajú žlté perly bohatstvo a červené perly podporujú inteligenciu. Je známa ako liečiteľka zapálených dýchacích ciest.

Detail šperku

Hmotnosť - 23,35 g

Kov - striebro AG 925/1000

Kameň - český granát, perla

Veľkosť vzoru - 420 mm