PDFTlačiť

Náhrdelník s českými granátmi a perlami 1350

Výnimočný honosný náhrdelník s českými granátmi a perlami. Šperk získal Ocenenie DESIGN VD 2011.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
4481,36 €
Popis

Luxusný náhrdelník s perlami a granátmi 

Úžasný honosný strieborný náhrdelník s českými granátmi a perlami. Špičkový kúsok do šperkovnice.
Cenu DESIGN VD 2011 získal dizajnér Milan Hejral za tento granátovy náhrdelník. Súťaž DESIGN VD 2011 usporiadava SČMVD (Svaz českých a moravských výrobních družstev).

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, aký si vyberiete.

Drahokam

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.
Perla má svoju silu v láske, peniazoch a ochraňuje šťastie. Mysticky perly symbolizujú Mesiac, vodu, centrum stvorenia a vesmír. Využívali sa aj v mágii lásky. Ženy v Indii nosia perly ako magickú poistku sťastného manželstva. V oblasti južného Pacifiku nosia perly plavci a potápači ako magickú ochranu pred útokom žraloka. Je mocnou strážkyňou domova pred ohňom. Pre hinduistov prinášajú žlté perly bohatstvo a červené perly podporujú inteligenciu. Je známa ako liečiteľka zapálených dýchacích ciest.

Detail šperku

Hmotnosť kovu - 49,25 g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - český granát a perly