PDFTlačiť

Náhrdelník so záhnedou a zirónom 1175

Pekne spracovaný náhrdelník so záhnedou a kubickým zirkónom.
782,02 €
Popis
Pekne spracovaný náhrdelník so záhnedou a kubickým zirkónom. Je vhodný na nosenie pri významnejších príležitostiach a pre všetky vekové kategórie žien. Dá sa krásne zladiť s oblečením. Má moderný dizajn a zaujmu každého. Potešia ako dar na každú príležitosť, napr. ako dar k narodeninám či na výročie.

Záhneda je kameňom harmónie. Ako dymovo hnedý krištáľ vnáša najsilnejšiu svetelnú energiu do života, poslúži najmä hľadajúcim, ktorí sa nevedia odpútať od hmotného chápania sveta, ale na druhej strane tiež pomôže pochopiť zákonitosti materiálneho sveta. Má sklon rozptýliť potlačené negatívne vzory. Prehlbuje zodpovednosť a odhaľuje problémy existencie či už spoločenského alebo materiálneho charakteru. Pripomína nám, že si máme zachovať dôstojnosť v rámci pozemskej púte a že o chrám duše, teda telo sa musíme dôkladne starať. V symbolickej rovine ide o spojenie neba a zeme. Používa sa pri depresiách, taktiež pri infekčných chorobách. Odstraňuje nervozitu, posilňuje schopnosť koncentrácie - symbol symbiózy, pomáha dosiahnuť harmóniu, opustiť a oželieť všetko, čo nás zaťažuje.

Kubický zirkón: je považovaný za jeden z nejlepšie vyvinutých diamantov. Je to umelý drahokam, môže byť vybrúsený podľa štandardov, ktoré zodpovedajú najlepšie vybrúseným diamantom. Je zaraďovaný medzi ideálne a vždy z bezkazové suroviny, silno sa blížiace k dokonalosti. Jeho tvrdosť je 8,5 v Mohsovej stupnici a index lomu svetla 1,93-1,98.


Hmotnosť kovu - 9,90 g
Kov - striebro Ag 925/1000
Kameň - záhneda, kubický zirkón
Povrchová úprava - rhódiovanie