PDFTlačiť

Náhrdelník vltavínovo-granátový 1533

Nádherný náhrdelník do šperkovnice každej ženy.
1411,24 €
Popis

Náhrdelník s dizajnom slzy zo striebra 925/1000

Model so striedavým vzorom. Krásny strieborný náhrdelník s českými granátom a vltavínom. Moderný dizajn náhrdelníka okúzli moderne zmýšľajúcu ženu.Vhodný ako darček pre ženu k významnému sviatku alebo jubileu.

Povrchové prevedenie strieborných šperkov

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave pozlátenej, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, aký si vyberiete.

Drahokam

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Vltavín je krásnej zelenej farby a odpradávna sa považuje za kameň, ktorý harmonizuje organizmus, dodáva človeku energiu a pritom odvádza negatívnu energiu. Je kameňom, ktorý ochraňuje pred nepriateľským prostredím a považuje sa za vhodný na meditáciu a veštenie. V dávnej dobe ho nazývali aj skamenená žaba či vodníkovské slzy pretože mu prisudzovali magický a čarodejný pôvod.

Detail šperku

Hmotnosť - 11,95 g

Kov - striebro AG 925/1000

Kameň - český granát, vltavín