PDFTlačiť

Náramok s granátom a vltavínom 1598

Mohutný strieborný náramok s českým granátom.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
833,74 €
Popis

Náramok s českým granátom a vltavínom

Nádherný náramok s drahokamami. Šperk zdobený oválnym vltavínom obkoleseným českými granátmi umiestnenými vo vysokokvalitnom striebre 925/1000. Poteší každú ženu.

Drahokam

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.
Vltavín je krásnej zelenej farby a odpradávna sa považuje za kameň, ktorý harmonizuje organizmus, dodáva človeku energiu a pritom odvádza negatívnu energiu. Je kameňom, ktorý ochraňuje pred nepriateľským prostredím, zvyšuje imunitu a považuje sa za vhodný na meditáciu a veštenie. V dávnej dobe ho nazývali aj skamenená žaba či vodníkovské slzy pretože mu prisudzovali magický a čarodejný pôvod.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Detail šperku

Dĺžka  -180 mm

Hmotnosť - 12,80 g

Kov - striebro 925/1000

Kameň - český granát, vltavín