PDFTlačiť

Náušnice anjelské krídla s granátom 1629

Krásne náušnice anjelské krídla s českým granátom.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
246,38 €
Popis

Náušnice s anjelskými krídlami zo striebra

Dokonalé strieborné náušnice so vzorom anjelských krídel s českým granátom. Sú moderné a hodia sa k všetkým vekovým kategóriám. Osviežia vzhľad každej ženy. Sú vhodné ako hodnotný darček na významnú príležitosť, na výročie pre ženu alebo darček pre mamu. Dobre sa nosia a kombinujú.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Druhy zapínania náušníc

Mechanizmus zapínania náušníc ponúkame podľa skladových zásob, prípadne vyrobíme podľa želania. Viac v článku - http://www.ceskygranat.sk/druhy-zapinania-nausnic

Drahokam

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Detail šperku

Hmotnosť kovu -  5,55 g

Kov - striebro 925/1000

Kameň - český granát

Rozmer vzoru - 7x36 mm