PDFTlačiť

Prsteň s českým granátom 835

Nádherný, tmavočervený, väčší, strieborný prsteň s českými granátmi a s dizajnom v tvare kvetu.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
145,20 €
Popis

Prsteň s českým granátom a almandínom

Nádherný, tmavočervený, väčší, strieborný prsteň s českými granátmi a s dizajnom v tvare kvetu. Luxusný šperk s náročným spracovaním je vhodným darčekom na rôzne príležitosti, ako aj darček na narodeniny. Dobre sa kombinuje s rôznymi striebornými šperkami alebo so šperkami z bieleho zlata a krásne zvýrazní ruku každej ženy .

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Rozmer granátovej časti - 10x13 mm
Hmotnosť kovu - 2,25 g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - české granáty, almandín

Veľkosť
48
50
52
54
56
58
60
62