PDFTlačiť

Prsteň s českým granátom 868

Veľmi pekný, zaujímavý a moderný prsteň z ohnivočerveného českého granátu
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
82,56 €
Popis

Prsteň s českým granátom

Veľmi pekný, zaujímavý a moderný prsteň z ohnivočerveného českého granátu. Príjemný a nemohutný dizajn urobí radosť a pristane každej žene. Vďaka tomu sa tento nádherný šperk stáva vhodným na kúpu či už ako darček na narodeniny alebo meniny. Dobre sa kombinuje s inými šperkami.

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Rozmer granátovej časti - 10x7 mm
Hmotnosť kovu - 1,80 g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - český granát
Veľkosť
48
50
52
54
56
58
60
62