PDFTlačiť

Prsteň s českým granátom a almandínom 1108

Krásny obdĺžnikový prsteň z českého granátu s almandínovým okom v strede.
239,89 €
Popis

Strieborný prsteň s obdĺžnikovým stredom

Krásny obdĺžnikový prsteň z českého granátu s almandínovým okom v strede. Komplikovaná ručná práca, ktorá spĺňa aj najnáročnejšie požiadavky ženy na kvalitný šperk. Tento nádherný a pracne tvorený šperk je vhodný pre ako dar na významné udalosti a bude cennou súčasťou každej šperkovnice.

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Almandín sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Rozmer hlavy - 15x8 mm
Hmotnosť kovu - 2,95  g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - český granát, almandín
Veľkostť
48
50
52
54
56
58
60
62