PDFTlačiť

Prsteň so zlatým topásom 511

Krásny strieborný prsteň so zlatým topásom.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
62,59 €
Popis

Prsteň so zlatým topásom

Krásny strieborný prsteň so zlatým topásom. Dizajn prsteňa veľmi pekne skrášli a predĺži opticky prst. Je vhodný na nosenie pre všetky slečny a ženy. Ľahko sa kombinuje s inými šperkami a ako dar určite poteší.

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Zlatý topás: Topás sa zaraďuje medzi dvanásť najznámejších drahých kameňov sveta. Je cenený pre svoju dokonalú priehľadnosť a má svoje tradičné postavenie ako ušľachtilý kameň klenotníkov. Gréci verili, že topás má moc zvýšiť silu a ich nositeľ sa mohol stať neviditeľný v čase nebezpečenstva. Egypťania ho nosievali ako svoj amulet ochraňujúci ich pred zranením.

V tomto vzácnom kameni sa skrýva silná magnetická a fyzická energia. V staroveku sa verilo, že Mesiac silne pôsobí na vyžarovanie kameňa a prepožičiava svojmu majiteľovi jasnovidecké schopnosti. Považuje sa za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku. Jas tohto kameňa inšpiruje a stimuluje našu myseľ, odstraňuje blokády spôsobené nespracovanými vnútornými konfliktmi a disharmóniou znižuje vysoký krvný tlak, podporuje trávenie Nespavosť, nechutenstvo, epilepsia, dna, neplodnosť, nachladenie a zápal spojiviek sú príklady, kde vibrácie zlatého topásu môžu pomôcť.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Hmotnosť kovu - 2,60 g

Kov - striebro 925/1000

Kameň - zlatý topás

Veľkosť
48
50
52
54
56
58
60
62