krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Grandiózny náhrdelník 1414

Grandiózny náhrdelník s českým granátom. Prepracovaný a úžasný klenot.
3259,93 €
Popis

Prepracovaný a grandiózny náhrdelník

 
Veľmi atraktívny náhrdelník vykladaný českým granátom, prepracovaný a nezabudnuteľný. Je vhodný pre mimoriadne ženy, ktoré rady ukážu svoj vyberaný vkus okoliu. Jeho nositeľka zažiari a určite zaujme. Vzbudzuje pozitívne dojmy a eleganciu. Poteší ako cenný dar na významnú príležitosť, k sviatku, k výročiu či ako svadobný dar.
_ _ _ _ _

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.
_ _ _ _ _
Kov - striebro Ag 925/1000
Kameň - český granát
Povrchová úprava - rhodiovanie
Váha - 48,80 g
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP