krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Náhrdelník s onyxom a almandínom 1176

Veľmi cenný a moderný náhrdelník s onyxom a almandínom.
2298,13 €
Popis
Veľmi cenný a moderný náhrdelník s onyxom a almandínom. Je výrazný a zaručí obdiv okolia. Je vhodný pre každú ženu ako cenný a jedinečný dar.
_ _ _ _ _

Almandin sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

Onyx podľa starovekého mýtusu vznikol z nechtu Venuše, ktorý jej svojím šípom odstrelil Amor a spadol z neba do rieky Gangy.Preto býva označovaný ako kameň prinášajúci štastie, obzvlášť v láske. V stredoveku verili, že onyx je úJeště ve středověku se věřilo, že onyx je účinné afrodiziakum. Dodává silu. Zaisťuje podporu v ťažkých situáciách a v strese. Zľahčuje pochopenie minulosti, zvyšuje sebadôveru a pomáha sa vyrovnávať s okolím. Zvyšuje sebakontrolu, znižuje obavy a strach. Vraj blahodárne pôsobí na zuby, kosti, kostnú dreň.
_ _ _ _ _
Náhrdelník: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, 36,65 g, onyx s almandínom
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP