PDFTlačiť

Náhrdelník s granátom a almandínom 288

Nádherný náhrdelník s českými granátmi a veľkým visiacim almandínovým okom zasadeným v strede.
194,01 €
Popis

Náhrdelník tvar slza

Nádherný náhrdelník s českými granátmi a veľkým almandínovým okom zasadeným v strede. Veľmi pekne pristane každej žene do večerných šiat. Je vhodný ako darček pre ženu k významnému sviatku alebo jubileu. Dobre sa kombinuje s inými šperkami.
 

Zasadené drahokamy

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.
 
Almandín sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, aký si vyberiete.

Detail šperku

Hmotnosť kovu - 3,60 g
Kov - striebro
Kameň - český granát a almandín
Rozmer vzoru - 450 mm