PDFTlačiť

Prsteň s českým granátom 522

Veľmi pekný prsteň z českého granátu kvetového dizajnu.
87,64 €
Popis

Prsteň kvet s českými granátmi

Veľmi pekný prsteň z českého granátu kvetového dizajnu. V ponuke máme iné veľkosti daného prsteňa, viď ponuka na stránke. Je vytvorený z ručne brúsených kameňov českého granátu. Tento krásne prepracovaný šperk je vhodný pre každú mladú slečnu či ženu, najmä ako darček na narodeniny, meniny alebo aj na  Prvé sväté prijímanie.

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Hmotnosť kovu - 1,60 g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - český granát
Rozmer vzoru - 8x8 mm

Veľkosť
48
50
52
54
56
58
60
62