PDFTlačiť

Prsteň s českým granátom a almandínom 851

Nádherný typ šperku - prsteň, z českého granátu a s almandínom v strede.
Informujte sa
Objednávku zaplaťte až po potvrdení dostupnosti produktov
109,20 €
Popis

Krásny strieborný prsteň s drahokamami

Nádherný typ šperku - prsteň, z českého granátu a s almandínom v strede. Zaujímavý a krásny dizajn a kvalitné spracovanie ručnou prácou, spĺňa všetky požiadavky ženy na šperk. Je vhodný ako dar na rôzne udalosti. 

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam

Granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Almandín

Almandín sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Hmotnosť kovu - 2,35 g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - český granát, almandín

Veľkosť
48
50
52
54
56
58
60
62