krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Brošňa s českým granátom a almandínom 86

Ozdobná brošňa s českým granátom a veľkým okrúhlym almandínovým okom v strede.
333,99 €
Popis

Brošňa ozdobná

Ozdobná krásna brošňa s českým granátom a veľkým okrúhlym almandínovým okom v strede. Detailne prepracovaná brošňa, ktorá sa radí medzi krásne a cenné kúsky. Vhodná ako darček k životnému jubileu alebo ako dar na Deň matiek.

_ _ _ _ _  

Almandín sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

_ _ _ _ _  

Hmotnosť kovu - 6,10 g
Kov - striebro
Kameň - almandín s českým granátom
Povrchová úprava - pozlátená

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP