Šperky s českým granátom - Český granát Slovensko
Šperky s českým granátom - Český granát Slovensko

Veríme, že naše šperky s českým granátom vám prinesú zaľúbenie a potešenie,

či už ste v oblasti šperkov prívrženkyňa klasiky alebo moderných trendov.

Naše motto: Krása-Umenie-Tradícia 

Prinášame vám na slovenský trh krásne a kvalitné umelecké diela z českého granátu, známeho na celom svete. Náš eshop www.CeskyGranat.sk funguje od roku 2010. Práve prechádza vizuálnou inováciou, tak sa predbežne ospravedlňujeme za prípadne nedokonalosti. Čaká nás ešte kus práce, ale zvládneme to počas prevádzky eshopu. 
 
Granátové šperky sa tradične v Čechách vyrábajú už 500 rokov z ohnivočerveného pyropu.
 
Najtypickejšie ponúkané šperky sú strieborné, z kvalitného striebra 925/1000. Na šperky sa aplikuje povrchová úprava, aby sa zlepšili jeho povrchové kvalitatívne vlastnosti. Zvýrazní sa jeho krása, jedinečnosť a stálosť granátového šperku. Máme v ponuke aj originálne šperky zo zlata 585/1000.
Modely u nás nájdete historické, tradičné, vznešené, jednoduché, trendové aj moderné. 
  
Spoločnosť Butiko, s.r.o. je riadne registrovaná v zozname podnikateľov s drahými kovmi v SR vedeného Puncovým úradom. Poslaním Puncového úradu, ako orgánu štátnej správy na úseku puncovníctva a skúšania drahých kovov, je chrániť oprávnené záujmy tak občanov, ako aj výrobcov a obchodníkov s drahými kovmi. Puncový úrad vykonáva kontrolu chemického zloženia zliatin a takisto puncovú inšpekciu u predajcov výrobkov z drahých kovov.
 
Na stránke www.CeskyGranat.sk predávame len šperky vyrobené v Čechách našim partnerom družstvom umeleckej výroby Granát v Turnove. Družstvo vzniklo v roku 1953 zjednotením menších súkromných zlatníckych firiem. Je to tradičný a najväčší producent šperkov s českými granátmi ako aj majiteľ ochrannej známky "český granát" a označenia pôvodu pôvodu "český granátový šperk", jediný majiteľ práv ťažby českého granátu a majiteľ lomu na túto surovinu.
 
Na Slovensku kamenné predajňu šperkov s českými granátmi nemáme. Obchod prevádzkujeme cez eshop. Kamenné podnikové predajne Družstva nájdete tu:
 
Praha Dlouhá 28 Praha Dlouhá 28, 110 00 Praha 1 

Liberec OC Nisa Liberec OC Nisa (1. patro),České Mládeže 456 460 03 Liberec

Praha Pánská pasáž Praha Pánská pasáž, Na Příkopě 23 110 00 Praha 1 

České Budějovice České Budějovice, Dr. Stejskala 9 370 01 České Budějovice 

Praha Praha, Panská 1/892 110 00 Praha 1 

Český Krumlov Český Krumlov, Latrán 53 381 01 Český Krumlov 

Turnov Turnov, Náměstí Českého ráje 4 511 01 Turnov
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP