Poštovné a balné

Dodacie podmienky

 

Produkty sú zasielané spravidla prostredníctvom Slovenskej pošty. Náklady na poštovné a balné sú 7 € avšak pri vyššej hodnotovej objednávke je poštovné znížené.

Cena postovneho a balneho sa odvija od vyberu zakaznikom a od ceny objednavky

Osobný odber: Klient môže tovar v prípade záujmu a na základe dohody s predávajúcim prevziať aj osobne.

Doba dodania tovaru

Objednávky sú za bežných okolností doručené klientom do 8 - 12 dní od ich uhradenia. Dodacia doba je uvedená pri produkte. V prípade ak sa tovar nenachádza na sklade, môže predávajúci zadať šperk do výroby podľa špecifikácii kupujúceho. V tom prípade sa jedná o zákazkovú výrobu šperku pre jednotlivca. Výroba trvá od 8 týždňov - 3 mesiacov podľa obdobia. 

V prípade, že nastanú komplikácie s tovarom, bude predávajúci kupujúceho informovať a dohodne sa na ďalšom postupe. Pokiaľ bude zákazník požadovať odstúpenie od predaja, ním zaplatená suma mu bude vrátená do 14 dní.

Ako predávajúci robíme všetko preto, aby zásielka pre zákazníka nepoškodila a nestratila. Produkty zasielame kvalitne zabalené, poistené a zaistené v špeciálnych bezpečnostných baleniach a prichádzajú do vlastných rúk adresátovi. Zásielky sú poistené a od nás poštou preberané ako nepoškodené bez vád. Pokiaľ uvidíte, že balenie so zásielkou je poškodené, nepreberajte ho a oznámte to hneď doručovateľovi /prípadne pracovníkovi pošty, ak ste priamo na pošte/ a spíšte o tom protokol, aby bolo možné ďalej riešiť vzniknutý problém.

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP