krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Magická kolekcia s almandínom 1092

Autorský šperk: Krásna moderná kolekcia s almandínom - prsteň, náušnice, náhrdelník.
Popis
Autorský šperk: Krásna moderná kolekcia s almandínom - prsteň, náušnice, náhrdelník. Nádherný a náročná dizajnová ručná práca. Jej nositeľka zažiari, zaujme okolie svojím skvelým vkusom na krásne šperky a vzbudí pozitívne dojmy. Poteší ako cenný dar k sviatku, k výročiu či ako svadobný dar.
    
Tento šperk môžete mať vo verzii s vltavínom (zelené prevedenie stredového kameňa) alebo s almandínom (červené prevedenie stredového kameňa).
     
Almandín sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.
      
Prsteň: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, kov 9,70 g, almandín
Náušnice: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, kov 4,20 g, almandín
Náhrdelník: rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, kov 39,70 g, almandín

Doručenie

Doručenie

Do 3 dní

Garancia kvality

Garancia

Kvality (certifikát pravosti)

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Sme overený predajca

Záruka

Záruka

24 mesiacov

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP