krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Magická granátovo-almandínová kolekcia 740

Magická granátovo-almandínová kolekcia zložená z náhrdelníka, náušníc, brošne a náramku s českými granátmi a almandínom.
×
Vyberte prosím tovarový variant
Popis
Magická granátovo-almandínová kolekcia zložená z  náhrdelníka, náušníc, brošne a náramku s českými granátmi a almandínom. Pristane každej žene a pôsobí okúzľujuco. Je vhodná ako cenný dar a bude výraznou súčasťou každej šperkovnice.
_ _ _ _ _
Náhrdelník: Ag 925/1000, 12,55 g, český granát, almandín
Náušnice:Ag 925/1000, 3,70 g, český granát, almandín
Brošňa: Ag 925/1000, 4,20 g, český granát, almandín
Náramok: Ag 925/1000, 13,35 g, český granát, almandín
_ _ _ _ _
Almandin sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Doručenie

Doručenie

Do 3 dní

Garancia kvality

Garancia

Kvality (certifikát pravosti)

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Sme overený predajca

Záruka

Záruka

24 mesiacov

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP