krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

2010: mini kolekcia krásne tvarovaných šperkov 594

Kolekcia 2010: náhrdelník, náušnice s českými granátmi
420,10 €
×
Vyberte prosím tovarový variant
Popis
Kolekcia 2010: mini kolekcia krásne tvarovaných šperkov, ktorá získala 2. miesto v súťaži Šperk roku 2009
Nádherná kolekcia vhodná pre každú ženu. Celkové perfektné spracovanie klenotu si nájde cenné miesto v domácej šperkovnici a dá sa využiť na nosenie pri rôznych príležitostiach. Určite poteší ako cenný dar k významnej udalosti, k výročiu či ako svadobný dar.
Náušnice: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, 4,60 g, český granát
Náhrdelník: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, 11,30 g, český granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Produkt
Náhrdelník

Doručenie

Doručenie

Do 3 dní

Garancia kvality

Garancia

Kvality (certifikát pravosti)

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Sme overený predajca

Záruka

Záruka

24 mesiacov

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP