krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Grandiózna kolekcia 1413

Veľkolepá kolekcia šperkov - náhrdelník, náušnice, prsteň. Exkluzívny efekt kolekcie je dôsledkom výnimočného dizajnu šperkov.
Popis

Veľkolepá kolekcia šperkov - náhrdelník, náušnice, prsteň

 
Očarujúca kolekcia šperkov, zložená z náhrdelníka, náušníc a prsteňa, bude exkluzívnou ozdobou každej ženy. Šperky osadené českým granátom splnia funkciu výnimočnosti. Nositeľka kolekcie vyvikne v každej spoločnosti. Tieto šperky sú vhodné do hlbokého výstrihu šiat. Je vhodná na nosenie pri mimoriadnych udalostiach, ako sú svadby, plesy, bály, premiéry.
_ _ _ _ _
 
Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.
_ _ _ _ _
Náhrdelník: striebro Ag 925/1000, kameň - český granát, almandín, 48,80 g
Náušnice: striebro Ag 925/1000, kameň - český granát, 7,75 g
Prsteň:  striebro Ag 925/1000, kameň - český granát, 3,80 g
 

Doručenie

Doručenie

Do 3 dní

Garancia kvality

Garancia

Kvality (certifikát pravosti)

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Sme overený predajca

Záruka

Záruka

24 mesiacov

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP