krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Moderná exkluzívna kolekcia 1091

Autorský šperk: Moderná kolekcia s almandínom - prsteň, náramok, náušnice.
Popis
Autorský šperk: Moderná kolekcia s almandínom - prsteň, náramok, náušnice. Má moderný dizajn. Veľmi pristane moderne zmýšľajúcej žene na slávnostné príležitosti. Je vhodná ako darček pre ženu k narodeninám, významnému sviatku alebo jubileu. Dobre sa kombinuje s inými striebornými šperkami alebo so šperkami z bieleho zlata.

Almandín sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

Prsteň: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, almandín
Náušnice: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000, almandín
Náramok: striebro - rhodiovaná povrchová úprava, Ag 925/1000,almandín

Doručenie

Doručenie

Do 3 dní

Garancia kvality

Garancia

Kvality (certifikát pravosti)

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Sme overený predajca

Záruka

Záruka

24 mesiacov

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP