krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Strieborná kolekcia: prívesok, náušnice, prsteň 272

Nádherná moderná kolekcia zo striebra s kubickým zirkónom.
×
Vyberte prosím tovarový variant
Popis
Nádherná moderná kolekcia zo striebra s kubickým zirkónom. Je vhodná na nosenie pri každej príležitosti a pre všetky vekové kategórie žien. Má moderný dizajn a určite poteší ako dar na príležitosť ako sú narodeniny, na Deň sv. Valentína či Deň matiek.
_ _ _ _ _
Prívesok: Ag 925/1000, 1,00 g, kubický zirkón
Náušnice:Ag 925/1000, 1,25 g, kubický zirkón
Prsteň: Ag 925/1000, 1,65 g, kubický zirkón
_ _ _ _ _
Odporúčame Vám dokúpiť si z našej ponuky aj retiazku. Nájdete ju na našej stránke v sekcii príveskov.
_ _ _ _ _
Kubický zirkón: je považovaný za jeden z najlepšie vyvinutých diamantov. Je to umelý drahokam, môže byť vybrúsený podľa štandardov, ktoré zodpovedajú najlepšie vybrúseným diamantom. Je zaraďovaný medzi ideálne a vždy z bezkazové suroviny, silno sa blížiace k dokonalosti. Jeho tvrdosť je 8,5 v Mohsovej  stupnici a index lomu svetla 1,93-1,98.

Doručenie

Doručenie

Do 3 dní

Garancia kvality

Garancia

Kvality (certifikát pravosti)

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Sme overený predajca

Záruka

Záruka

24 mesiacov

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP