krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Náramok s českými granátmi 177

Luxusný, dokonale spracovaný pozlátený náramok s českými granátmi.
785,02 €
Popis

Luxusný pozlátený náramok s českými granátmi.Celkové dokonalé spracovanie vyzdvihuje krásu vybrúseného granátu, ktorý pôsobí neodolateľne pre každého. Vhodný na nosenie k zlatým šperkom ako cenný jedinečný doplnok na významné príležitosti. Stane sa vzácnou súčasťou rodinných klenotov. Vhodný ako dar pre každú ženu na významnú udalosť.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale ale pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vztahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebezáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Hmotnosť kovu - 20,30 g
Kov - striebro
Kameň - český granát
Povrchová úprava - pozlátený

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP