krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Náramok s českými granátmi 183

Pozlátený náramok z českých granátov jednoduchého dizajnu.
297,75 €
Popis

Pozlátený náramok z českých granátov jednoduchého dizajnu. Zaujímavý a na pohľad jednoduchší dizajn pristane každej žene. Je nemohutný, vhodný na nosenie pri každej príležitosti, k zlatým šperkom a ako dar pre každú ženu.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale ale pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vztahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebezáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Dĺžka - 19 cm
Rozmer článku - 3x7 mm

Hmotnosť kovu - 5,90 g
Kov - striebro
Kameň - český granát
Povrchová úprava - pozlátený

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP