krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Manžetové gombíky s českým granátom 1335

Luxusné rhodiované manžetové gombíky s radom českých granátov.
238,58 €
Popis

Manžetové gombíky pre pánov

 
Luxusné rhodiované manžetové gombíky s radom českých granátov.Veľmi hodnotné a vysoko cenené klenoty, ktorými sa rád popýši každý pán.

Manžetové gombíky: Manžetové gombíky sú skvelou cestou ako vystúpiť zo šedej priemernosti a priblížiť sa k dokonalosti. Dodávajú vzhľadu eleganciu a prinášajú sebavedomie. Ich história siaha do stredoveku. Manžetové gombíky boli záležitosťou šľachty. Ich nositeľa považovali všetci za džentlmena.

Hmotnosť kovu - 6,40 g
Kov - striebro
Kameň - český granát
Povrchová úprava - rhodiovanbe
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP