krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Náhrdelník s českým granátom 1264

Nádherný náhrdelník s vlnovým dizajnom s českými granátmi.
503,37 €
Popis
Nádherný náhrdelník s vlnovým dizajnom s českými granátmi. Vzor na náhrdelníku ukáže krásne v každom dekolte a určite zaujme okolie. Pristane každej žene do večerných šiat, na plesy či svadby. Dobre sa kombinuje so zlatými alebo pozlátenými šperkami. Je vhodný ako darček pre ženu k významnému sviatku alebo jubileu.
_ _ _ _ _
Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.
_ _ _ _ _
Hmotnosť kovu - 15,75 g
Kov - striebro
Kameň - český granát
Povrchová úprava - pozlátené
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP