krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Náušnice s vltavínom 61

Oválne strieborné náušnice s vltavínom.
215,77 €
Popis

Oválne strieborné visiace náušnice s vltavínom sú veľmi pekné, dôstojné a príjemne pôsobia na každej žene. Dajú sa ľahko kombinovať s inými striebornými šperkami. Odporúčame ako darček zrelým ženám. Boli často kupované ako darček na 40 - tku a 50 - tku.

Vltavín je krásnej zelenej farby a odpradávna sa považuje za kameň, ktorý harmonizuje organizmus, dodáva človeku energiu a pritom odvádza negatívnu energiu. Je kameňom, ktorý ochraňuje pred nepriateľským prostredím, zvyšuje imunitu a považuje sa za vhodný na meditáciu a veštenie. V dávnej dobe ho nazývali aj skamenená žaba či vodníkovské slzy pretože mu prisudzovali magický a čarodejný pôvod.

Hmotnosť kovu - 2,40 g
Kov - striebro
Kameň - vltavín
Povrchová úprava - rhódiovanie

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP