krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Prívesok s almandínom 103

Pozlátený vertikálny prívesok s 3 almandínovými očkami.
79,12 €
Popis

Pozlátený vertikálny  prívesok s 3 almandínovými očkami. Veľmi pekne vyzneje v dekolte so zlatou retiazkou. Je vhodný na každodenné bežné nosenie. Hodí sa ku každej žene a určite poteší ako dar.

Almandín sa považuje za kameň so silnými regeneračnými účinkami. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny. Dodáva človeku životodarnú energiu, chuť a túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku.

 

Hmotnosť kovu - 2,25 g
Kov - striebro
Kameň - almandín
Povrchová úprava - pozlátené

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP