krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Prívesok s almandínom 99

Jemný pozlátený prívesok v tvare vajíčka s almandínom.
42,70 €
Popis

Jemný pozlátený prívesok v tvare vajíčka s almandínomi. Dizajnovo veľmi zaujímavý kúsok, vhodný na každodenné bežné nosenie pre každú ženu. Odporúčame ako milý darček pre potešenie. Hodí sa na zlatú retiazku alebo ako ozdoba na náramok.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Hmotnosť kovu - 2,55 g
Kov - striebro
 Kameň - almandín

Povrchová úprava - pozlátené

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP