krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Prívesok s diamantom z bieleho zlata 1171

Nádherný prívesok z bieleho zlata osadený diamantmi.
Cena: Informačná
1159,55 €
Popis
Nádherný prívesok z bieleho zlata osadený diamantmi. Úžasný kúsok do vašej šperkovnice. Hodí sa na slávnostné príležitosti. Obdarovanú určite tento cenný dar veľmi poteší. Je vhodný pre každú ženu, napr. ako originálny darček na významnú príležitosť či k jubileu.
 
Odporúčame Vám dokúpiť si z našej ponuky aj retiazku. Nájdete ju na našej stránke v sekcii príveskov.
   
Ceny zlatých šperkov sú informačné, z dôvodu často meniacich sa cien zlata. Budú upresnené na požiadanie.
   
Diamant: Diamanty sú známe pre svoju tvrdosť a úžasnú schopnosť odrážať svetlo. Sú najžiadanejším artiklom najlepších klenotníkov aj milovníkov krásy a luxusu. Zdobia najznámejšie korunovačné klenoty starobylých impérií, plnia trezory miliardárov. Viažu sa k nim tajomné legendy, mnohé majú svoju neuveriteľnú históriu a dlhodobo sú solídnou a stabilnou komoditou na veľké investície. Diamant Posilňuje nervový systém, spomaľuje proces starnutia, pôsobí na močový mechúr, ľadviny, pri tvorbe kameňov, chorobách kostí a žliaz. Používa sa pri poruchách rovnováhy, pri epilepsii a cukrovke. Pomáha pri odstraňovaní toxických látok z organizmu. Je symbolom osvietenia a dokonalosti.

Hmotnosť kovu - 0,55 g
Kov - biele zlato Au 585/1000
Kameň - diamant
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP