krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Prívesok s retiazkou: Vodnár s českým granátom 1305

Krásny prívesok v strede s vodnárom, orámovaný českými granátmi.
111,99 €
Popis
Krásny prívesok v strede s vodnárom, orámovaný českými granátmi. Je to originálny darček napr. na narodeniny.Určite poteší a zaujímavé prevedenie pobaví každé oko. Vhodný pre mužov alebo ženy.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Hmotnosť kovu - 2,15 g
Kov - striebro
Kameň - český granát
Povrchová úprava - pozlátené
 
VODNÁR
Vodnár je odhodlaný pracovať pre budúce generácie. Na veci sa pozerajú globálne viac ako lokálne. Vodnár je charakteristický svojim hĺbavým myslením. Sloboda, rovnosť a bratstvo vlastnosti, ktoré najlepšie vystihujú charakter vodnára. Vodnár má najexcentrickejšie správanie zo všetkých znamení v horoskope. Vodnár je symbolom všetkého výnimočného, zvláštneho a extrémneho má komplikovanú povahu a je často zle chápaný. Vodnár miluje všetko nové je skromný a ťažko ho niekto presvedčí, aby konal proti svojim zásadám. Vodnár nemá rád autority, ale dokážu kontrolovať svoje nálady. Vodnár je známy svojou netrpezlivosťou najradšej by chcel hneď všetko urobiť. Vodnár je veľmi slušný ku majetku príliš neinklinuje a je vždy pripravený pomôcť. Priťahuje ich práca, ktorá poskytuje dostatok voľnosti. Neznesú obmedzovanie časom, nadriadenými, ale ani žiarlivým partnerom. Ohurujú neobyčajnými metódami, hľadajú stále nové cesty aj v alternatívnych oblastiach života. Rebelovaním sa dostávajú do riadiacich pozícií v prírodných vedách, medicíne, technike, bankovom sektore, diplomatických službách a zmysel pre slobodu ich privádza k práci novinára, či športovca. Ich láska je prchavá, plná rýchleho a krátkeho vzplanutia aspoň v mladom veku. Milujú dobrodružstvo a neznášajú nudu.
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP