krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Prívesok srdce s českým granátom 216

Šperk prívesok - srdce vykladané českými granátmi.
157,30 €
Popis

Výrazné srdce zo striebra

Krásne  srdce vykladané českými granátmi. Nádherný kúsok do vašej šperkovnice. Každú ženu prívesok so srdiečkom poteší. Je to originálny darček napr. na narodeniny, darček k 18 narodeninám alebo ako dar na Valentína. Dokonalé prevedenie poteší každé oko. 

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Hmotnosť kovu - 1,95 g

Kov - striebro 925/1000

Kameň - český granát

Rozmer so závesným očkom 15 x 22 mm

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP