krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Prsteň s českými granátmi a kamejom 801

Nádherný prsteň z českého granátu v strede s umelecky náročne spracovaným kamejom.
178,28 €
Popis

Prsteň z kameja a českého granátu

Nádherný prsteň z českého granátu, v strede s umelecky náročne spracovaným kamejom. Je detailne prepracovaný a zaraďujeme ho medzi krásne a cenné kúsky. Je vhodný ako cenný dar pre ženu k jej životnému jubileu alebo ako dar na významnú príležitosť. Pôsobí starožitne a svojím netradičným dizajnom zaujme svoje okolie a bude hrdou súčasťou každej šperkovnice.

Veľkosť prsteňa

Prstene ponúkame vo veľkosti 48 až 62. Ako zmeráte veľkosť prsteňa nájdete v našich Často kladených otázkach, číslo 21 - http://www.ceskygranat.sk/casto-kladene-otazky 
Samozrejme, merač prsta alebo merač prsteňa majú v každom klenotníctve a informačne si prst môžete zmerať aj tam.

Drahokam český granát

Kamej (z tal. ammeo) označuje drobnú reliéfnu plastiku, vybrúsenú alebo vyrytú najmä z polodrahokamu. Motív je vypuklý. Často sa využíva rozdielne zafarbenie vrstiev materiálu, takže obrázok je svetlý na tmavom pozadí.

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ale a pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, akú si vyberiete.

Parametre šperku

Rozmer granátovej hlavy - 13 x11 mm
Hmotnosť kovu - 2,65 g
Kov - striebro 925/1000
Kameň - český granát
Veľkosť
48
50
52
54
56
58
60
62
×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP