krásne a kvalitné šperky z českého granátu
×
 x 

Prázdny košík
PDFTlačiť

Brošňa s českým granátom a almandínom 80

Ozdobná oválna pozlatená brošňa, strieborná, s českým granátom a veľkým almandínovým okom v strede.
324,72 €
Popis

Oválna brošňa

Ozdobná oválna brošňa, strieborná, s českým granátom a veľkým almandínovým okom v strede. Detailne prepracovaná brošňa, ktorá sa radí medzi krásne a cenné kúsky. Určite zaujme každého. Vhodná ako doplnok na prezentačné príležitosti a doporučená ako jedinečná  a vzácna súčasť rodinnej šperkovnice.

Povrchová úprava šperku

Všetky strieborné šperky máme v ponuke v povrchovej úprave zlatenie žltým zlatom, zlatenie ružovým zlatom, rhodiovanej alebo ruténiovanej (čierne antik striebro). Záleží len od Vašej chuti a od Vášho vkusu, aký si vyberiete.

Polodrahokam český granát

Granát sa považuje za drahokam so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša túžbu ako aj pokoj. Ako amulet varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, napomáha láske a oddanosti, upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, najmä keď človek nevie nájsť svoj smer. Dodáva odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.

Detail šperku

Váha kovu - 5,10 g

Kov - striebro Ag 925/1000

Kameň - almandín s českým granátom

Rozmer - 23 x 28 mm

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP