Jeseň - Čas myslieť na vianočné darčeky
Jeseň - Čas myslieť na vianočné darčeky

cervena_maslaJeseň - Čas myslieť na vianočné darčeky

 
 
Ak patríte k vyťaženým obyvateľom našej planéty, určite sa už aj Vám stalo, že Vás Vianoce svojím bleskovým príchodom prekvapili a vy ste na poslednú chvíľu nakúpili pod stromček rôzne "gýče", ako sú napr. knihy ktoré nezaujmú, kozmetické balíčky s neoverenými voňavkami, vonné soli, či telové mlieka. Pri týchto nákupoch v dopoludňajších hodinách 24.12. ste zápasili so stresom, preplenými obchodmi a nechuťou predavačiek pracovať v tento deň. Ušetrite sa Vianoce 2012 tohto zhonu. Vianoce majú byť o oddychu, prívetivosti a láske, preto odporúčame v pokoji navštíviť náš obchod, kde nájdete šperky, ktoré potešia oko aj zahrejú pri srdiečku. 
sutaz__sept_2012
Pokiaľ chcete kúpiť srdcu blízkej osobe na Vianoce darček - šperk s českým granátom, odporúčame objednať ho už v priebehu septembra. V ponuke máme tisíce druhov, no ten pravý a výnimočný šperk, ktorý Vám padne do oka nemusí byť skladom. Ak nie je skladom, šperk pre Vás vyrobíme. Nenechávajte preto výber na poslednú chvíľu. Výnimočné šperky s českým granátom sú vo svete stále populárnejšie a naši šperkári sú čoraz vyťaženejší. To má za následok, že výroba šperku trvá cca 10 - 11 týždňov. 
 
V ponuke máme veľkú škálu strieborných (s rhodiovanou alebo pozlátenou povrchovou úpravou) a zlatých klenotov. Určite nájdete vhodný dar pre muža medzi kravatovými sponami či manžetovými gombíkmi. Pre ženy máme rozsiahlu ponuku šperkov, ako sú náušnice, prívesky, prstene, náhrdelníky, celé kolekcie šperkov. Túto sezónu sú hitom hodinky s českým granátom a zlaté (biele a žlté zlato) perlové kolekcie. 
 
 
 
 
 
Podľa našej štatistiky na Vianoce v roku 2011 sa kupovali:
Pre sestry - prívesky, náušnice
Pre mamy - náramky, náušnice a náhrdelníky
Pre priateľky, družky, manželky - kolekcie šperkov, hodinky
Pre tety - prívesky (s vltavínom alebo akvamarínom), prívesky zverokruh, prstene
Pre kamarátky - prívesky, prívesky písmenká
Pre otcov - kravatové spony, manžetové gombíky
Pre babičky - krížiky
Pre strýkov - prívesky zverokruh

Určite si vyberiete zo širokej škály dizajnov. V prípade otázok sa na nás obráťte. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom.

Prajeme Vám pohodový nákup.
Váš www.CeskyGranat.sk, obchod so šperkami s českým granátom a inými vzácnymi polodrahokamami

 
Vhodný darček pre otecka


Manžetové gombíky

Manžetové gombíky

Kravatové spony

Kravatové spony

Pánske prstene

Pánske prstene

 

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP