Farba roka 2019
Source: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ormiston_Pound.JPG Author: License: GNU Free Public Documentation License

Živý korál

Spoločnosť Pantone je odborníkom v oblasti tlačiarenských technológii a už viac ako desať rokov vyhlasuje v spolupráci s dizajnérmi z oblasti módy, bytového a priemyselného dizajnu farbu roka. Pre rok 2019 sa ňou stala - PANTONE 16-1546 TCX Living Coral - Živý korál, tak znie oficiálny názov farby. Už v jeseni táto farba bodovala na svetových prehliadkach. Oproti minuloročnej tmavej ultrafialovej je to veľká zmena. 

Farbu živý korál môžete kombinovať - 

  • s ružovou, žltou, oranžovou
  • so žltou a béžovou
  • ďalej s modrou, sivou a béžovou 
  • bielou a béžovou
  • sivou, čiernou, tmavomodrou a tmavohnedou
  • s cyklaménovou a ružovou
  • s granátovou farbou.

 

Skrytý význam farby živý korál

Farba upozorňuje na alarmujúci stav koralových útesov v otepľujúcich sa oceánoch. Je aj symbolom tepla, života a pozitívnosti, a má byť nádejou pre riešenie klimatických problémov a naše neustále meniace sa prostredie. Má priniesť závan radosti a životnej pohody. Z farby vyžaruje teplo.

×

Doručenie tovaru

Český granát

Ručná výroba šperkov a skladové možnosti

Šperky sú robené ručne a zákazníci sú z celého sveta, preto sa stav na centrálnom sklade rýchlo mení. Šperkov sú tisíce modelov. Prstene sú v rôznych veľkostiach, náušnice s rôznymi zapínaniami, povrchové úpravy strieborného šperku ponúkame štyri. Preto počkajte, až sa ozveme ohľadom dostupnosti tovaru.
Pokiaľ šperk nie je skladom, a dá sa stiahnuť z kamennej predajne, urobíme to pre vás. Ak nie je nikde, môžeme ho zadať do výroby. Výroba šperku trvá momentálne kvôli preťaženým kapacitám 2-3 mesiace.

Pomôžeme Vám s výberom
Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete pomôcť, napríklad s výberom: telefonicky alebo emailom na predaj(zavinac)ceskygranat.sk.


TOP